Hostessy i modelki

Agencja PROFESSIONAL EVENT Z WARSZAWY zapewnia profesjonalny wynajem starannie wyselekcjonowanych, przeszkolonych i zaangażowanych w pracę HOSTESS I MODELEK oraz sprawną koordynację ich pracy. Integralną częścią usługi jest udostępnienie lub zaprojektowanie i przygotowanie strojów dla HOSTESSY lub MODELKI, zawsze dostosowanych do potrzeb i rangi danego wydarzenia. Nasza oferta skierowana jest do firm pragnących zwiększyć swoją rozpoznawalność i renomę, a także sprzedaż poprzez aktywne kształtowanie wizerunku marki oraz skuteczną promocję produktów lub usług.
Priorytetem naszej działalności zawsze jest rzetelność i profesjonalne podejście do postawionych przed nami zadań. Współpracujące z nami HOSTESSY I MODELKI są starannie selekcjonowane i przygotowywane do pełnionych funkcji i zadań. Uroda, wdzięk, błyskotliwość, komunikatywność, kultura osobista, doświadczenie oraz umiejętność zachowania się w trudnych sytuacjach to atuty, które mają współpracujące z nami HOSTESSY I MODELKI. Nasze MODELKI i HOSTESSY zawsze aktywnie uczestniczą w organizacji i przebiegu wydarzenia, czuwają nad komfortem jego uczestników.

Integralną częścią usługi świadczonej przez agencję jest koordynacja pracy MODELEK i HOSTESS, co pozwala zagwarantować jej wysoką jakość i niezawodność. Zajmujemy się między innymi obsługą i koordynacją: targów, wystaw, konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, spotkań o charakterze szkoleniowym, integracyjnym i motywacyjnym, spotkań i imprez okolicznościowych, takich jak: gale, bale, bankiety, akcji promocyjnych, imprez plenerowych i sportowych, koncertów, a także pokazów mody, sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych, teledysków, produkcji telewizyjnych, itp.

Proponowane przez nas rozwiązania wpierają realizację celów marketingowych klientów, a zwłaszcza efektywne kształtowanie wizerunku i siły ich marki. Nasze gruntowne przygotowanie oraz otwartość na potrzeby klientów pozwalają zagwarantować wysoki poziom i niezawodność usług zawsze w optymalnym stopniu dostosowanych do ich oczekiwań. Dzięki prezentowanemu podejściu i dbałości o każdy szczegół zlecenia udaje się nam projektować i dostarczać usługi, które skutecznie wspierają proces komunikacji przedsiębiorstw z rynkiem.

 

MODELKI / TOP HOSTESSY/ MODELE

Wynajmujemy TOP HOSTESSY, MODELKI i MODELI do obsługi eventów o charakterze przede wszystkim wizerunkowym. Obsługujemy ekskluzywne i wymagające wydarzenia, takie jak: bale, gale uwzględniające wręczania nagród przez HOSTESSY, bankiety, które umilają swoją obecnością modelki, konferencje, premiery i prezentacje produktów, pokazy mody, produkcje telewizyjne, itp. Proponowane przez naszą agencje kompleksowe rozwiązania skutecznie wspierają kształtowanie siły marki i jej produktów. Starannie wyselekcjonowane, piękne, eleganckie, inteligentne, komunikatywne, przygotowane do pełnionych funkcji HOSTESSY I MODELKI , zawsze pozostawiają pozytywne skojarzenia z promowaną i reprezentowaną przez nie marką. Ewidentne korzyści z dostarczanych przez nas usług to efektywne wsparcie procesu tworzenia reputacji i renomy zainteresowanej marki.

TANCERKI I AKTORKI

W ofercie naszej agencji znajdują się także osoby występujące w charakterze tancerek i aktorek w przedstawieniach i produkcjach telewizyjnych.

HOSTESSY

Agencja oferuje wsparcie akcji promocyjno – marketingowych. W jej ofercie znajdują się HOSTESSY, MODELKI i promotorzy pracujący w trakcie akcji ulotkowych, samplingowych w supermarketach i centrach handlowych. Obsługujemy imprezy plenerowe i sportowe. Agencja gwarantuje wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług, poprzez staranny dobór i pracę atrakcyjnych, komunikatywnych oraz aktywnych MODELEK i HOSTESS oraz doświadczonego supervisora (koordynatora akcji). Zapewniamy raporty, zdjęcia oraz pełną dokumentację z zakończonych akcji.

HOSTESSY TŁUMACZKI

Współpracujące z naszą agencją MODELKI I HOSTESSY charakteryzują się znajomością języków obcych. Większość z nich posiada odpowiednie certyfikaty w tym zakresie lub jest studentkami kierunków lingwistycznych. W związku z tym nasze MODELKI i HOSTESSY znakomicie sprawdzają się w roli tłumaczek w trakcie spotkań biznesowych, konferencji, spotkań nieformalnych oraz podczas obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze międzynarodowych

POKAZY MODY

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej organizacji pokazów mody i prezentacji nowych kolekcji. Dobieramy profesjonalne MODELKI i MODELI, przeprowadzamy castingi, zapewniamy zaplecze organizacyjne w postaci stylistów zajmujących się makijażem i fryzurami. Przygotowujemy scenariusze pokazów, choreografię i całą oprawę towarzyszącą, organizujemy przymiarki i próby. Zajmujemy się wyborem miejsca oraz szczegółami realizacyjnymi całego przedsięwzięcia, takimi jak: scenografia, wybieg, dobór oświetlenia, transport, nagłośnienie, dokumentacja fotograficzna wydarzenia.

FOTOMODELING

Zapewniamy wynajem FOTOMODELEK i FOTOMODELI do reklam i sesji zdjęciowych, na okładki czasopism, billboardy, promocji kolekcji. Organizujemy castingi i selekcję na potrzeby klienta. Zajmujemy się wynajmem statystów do filmów oraz różnego rodzaju reklam – prasa, telewizja, internet.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską