Partnerzy

Professional Event świadczy kompleksowe usługi w obszarze organizacji, promocji i zarządzania eventami wraz z usługami towarzyszącymi. Agencja realizuje projekty począwszy od pomysłu kreatywnego i przygotowania koncepcji wydarzenia wraz z jego szczegółami technicznymi, aż po jego profesjonalną realizację i koordynację całości. Celem każdego eventu jest oryginalna koncepcja, spójna z marketingowymi założeniami klienta. Działamy w następujących obszarach:

  • Imprezy wizerunkowe.
  • Imprezy wspierające komunikację firmy.
  • Wydarzenia wspierające działania marketingowe firmy.
  • Wsparcie logistyczne i kreatywne.
  • Wydarzenia specjalne.

Priorytetem naszej działalności zawsze jest dostarczanie profesjonalnych i skutecznych usług. Gwarantem efektywności podejmowanych przez nas działań jest między innymi praca z najlepszymi, sprawdzonymi firmami działającymi w obszarze event marketingu.

www.meetmedia.pl

Firma świadcząca usługi projektowania stron internetowych, portali, sklepów oraz aplikacji. Zajmuje się również pozycjonowaniem.

www.atelierpapillon.pl

Atelier Papillon realizuje kompleksowe zamówienia związane z modą i urodą. Atelier współpracuje z profesjonalistami, którzy przygotują stylizację i stroje na na każdą okazję.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską