Realizacje

Wybrane realizacje

Dziękujemy naszym stałym Klientom za okazane nam zaufanie. Do grona naszych Klientów dołączył Kazar oraz Forbes, dla którego realizujemy obecnie eventy w całej Polsce.

Wybrane realizacje

Za nami ostatnio wiele prestiżowych realizacji. Mamy grono stałych Klientów i eventy, które obsługujemy cyklicznie. Możemy pochwalić się licznymi eventami wizerunkowymi, pokazami fryzjerskimi, sesjami zdjęciowymi oraz obsługą dużych wydarzeń m.in. odbywających się na Stadionie Narodowym podczas meczy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dziękujemy nazym stałym Klientom i zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które cenią wysoką jakość usług, ich niezawodność i skuteczność.

Premiera medialna

Modelki z Agencji Professional Event obsługiwały premierę medialną produktu LG. Agencja odpowiedzialna była za przygotowanie stylizacji i strojów oraz wykonanie makijaży i fryur.

Konferencja JEEP

4 modelki z Agencja Professional Event obsługiwały premierę medialną samochodów JEEP. Agencja była odpowiedzialna za przygotowanie stylizacji oraz strojów oraz wykonanie makijaży i fryzur.

25 - lecie Marriottu

Agencja Professional Event obsługiwała w pążdzierniku kolejny prestiżowy event, jakim niewątpliwie była gala z okazji urodzin Hotelu Marriott. Piękne TOP hostessy pomogły w sprawnej realizacji tego wydarzenia. TOP hostessy pracowały w czarnych wieczorowych sukienkach, które udostępnia Agencja Professional Event.

Poczta Polska

Z przyjemnościią chcemy przekazać informację, że do grona naszych Klientów dołączyła we wrześniu Poczta Polska. Agencja Professional Event przygotowała i wyprodukowała stroje dla hostess. Obsługiwaliśmy stoiska Poczty Polskiej podczas wielu prestiżowych wydarzeń w całej Polsce. Za nami między innymi konferencje, gale biznesowe oraz targi.

Bank Pekao SA

Na zlecenie Agencji Cursor modelki z naszej agencji obsługiwały event firmowy.

Pokazy fryzjerskie - Warszawa i Poznań

Agencja zorganizowała casting oraz zapewniła modelki, które brały udział w pokzach fryzjerskich w Warszawie i Poznaniu znanej marki Davines i fimy Sustainable Beauty.

VII Targi eHandlu

Hostessy z naszej agencji podczas tegorocznej edycji targów obsługiwały 4 stoiska firmowe.

Targi oraz event firmowy

Wrzesień i pażdziernik to czas wielu imprez targowych oraz eventów. Dla jednego z naszych stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcje wieczoru podsczas organizowanego pod Warszawą spotkania szkoleniowo - integracyjnego. Nasze hostessy obsługiwały także stoisko tej firmy podczas targów Intercars 2014.

Promocja Gravitan Health and Sport Clubs

Od czerwca do naszych Klientów dołączył Gravitan Health and Sport Clubs. Przez ostatnie miesiące mieliśmy okazję wielokrotnie obsługiwać akcje promocyjno - informacyjne tej marki.

Reklama Sękacz Królewski SECPOL, APM Development oraz sieci komórkowej Orange

Modelki oraz modele z Agencji Professional Event wzięli udział w sesji zdjęciowej dla operatora sieci komórkowej oraz w 2 spotach reklamowych - znanego na rynku producenta ciast oraz developera.

Targi Automaticon 2014

Kolejna edycja Targów Automaticon za nami. 3 modelki z Agencji Professional Event reprezentowały naszego Klienta. Pomogliśmy w kształtowaniu wizereunku jego firmy i tworzeniu świadomości tej marki na rynku polskim.

Targi EuroLab 2014

Zdecydowanie możemy stwierdzić, że personel z Agencji Professional Event zdominował tegoroczną edycję targów EuroLab. Pojawiliśmy się na stoiskach 3 firm skutecznie wspierając ich działamia marketingowe. Zadbaliśmy m.in. o dystrybucję materiałów promocyjnych, sprawną obsługę stoisk i komfort osób odwiedzających je.

Targi 2014

Hostessy z Agencji Professional Event w tym roku pojawiły się na licznych imrezach targowych. Oprócz wymienionych wcześniej realizacji pojawiły się także na Targach Gas Show 2014, Klimatyzacja 2014, Babski Dzień - targi dla kobiet, Targi Stacja Paliw 2014.

Ciśnienie na życie

Nasze hostessy pojawiły się na prezentacji firm ubiegających się o Godło Teraz Polska. Wspierały Kampanię ciśnienie na życie i jej sponsora. Udzielały informacji na temat akcji, dystrybuowały materiały informacyjne oraz zapraszały na badania profilaktyczne.

Hostessy z Agencji Professional Event przez cały marzec w Białymstoku i Rzeszowie obsługiwały akcję promocyjno - informacyjną Ciśnienie na życie. Codziennie w godzinach 10.00 - 20.00 spotkać je można było w Galerii Rzeszów i Centrum Handlowym Atrium Biała. Hostessy promowały zdrowy tryb życia, informowały o profilaktyce chorób sreca, zapraszały do realizacji darmowych badań. Sponsor akcji za każde przeprowadzone badanie przekazał środki finansowe na szczytny cel.

Gala w Hotelu Sheraton

Na zlecenie Centrum Szkoleń i Rekreacji 10 hostess z Agencji Professional Event obsługiwało galę firmową w Hotelu Sheraton.

Promocja Wydawnictwa Znak.

Na zlecenie Agencji PR nasza agencja obsługiwała promocję Wydawnictwa Znak. Hostessy i promotorzy pracowałi przez cały weekend w dwóch zespołach liczących po 6 osób. Można ich było spotkać w 4 lokalizacjach. Podczas akcji promowane były nowości wydawnicze oraz atrakcje przygotowane dla czytelników.

Energetyczne Technologie Jutra

Z przyjemnością chcemy poinformować, że rozpoczeliśmy współpracę i wspieramy koalicję na rzecz niezależności energetycznej Polski i inicjatyw oraz projektów z nią związanych.

EEC: Europejski Kongres Gospodarczy 2014

W tym roku mieliśmy okazję pojawić się na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Nasze hostessy promowały Kampanie ciśnienie na życie. To kolejna nasza realizacja przy tej ważnej akcji profilaktycznej.

Nasze hostessy pomagały także w Warszawie wszystkim podróżującym na Europejski Kongres Gospodarczy do Katowic. Ułatwiały dotarcie na właściwy peron, udzielały szczegółowych informacji na temat Kongresu i kwestii z nim powiązanych.

Targi Światło 2014

Hostessy z Agencji Professional Event pojawiły się w tym roku ponownie na soisku Grupy Topex oraz wspierały działania promocyjne Wydawnictwa LEDNEWS.

Pokaz kolekcji Anety Teter

Agencja Professional Event była odpowiedzialna za organizację pokazu kolekcji młodej projektantki Anety Teter. 5 pięknych modelek z naszej agencji wzięło udział w pokazie wieczorowych sukni. Hostessy z naszej agencji przywitały gości, pomogły w losowaniu upominków oraz rozdały przygotowane dla gości prezenty. Za nami wyjątkowa realizacja i piękny wieczór.

Nagrody Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Na zlecenie Agencji Fordewind hostessy z Agencji Professional obsługiwały galę PARP, która odbyła się w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Nasze hostessy witały gości, rozdawały na scenie podczas części oficjalnej Nagrody Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, czuwały nad sprawnym przebiegiem tej prestiżowej uroczystości.

Gala firmy CAT Polska

4 hostessy z naszej agencji na zlecenie Hotelu Warszawianka obsługiwały galę firmy CAT Polska. Hostessy witały gości, asystowały na scenie podczas częśći oficjalnej, zadbały o komfort gości oraz o sprawne funkcjonowanie kasyna. Po podsumowaniu przez hostessy wyników rywalizacji w kasynie zostały zwycięzcom wręczone nagrody.

DISNEY DAY 2013 - Multikino Złote Tarasy

Na zlecenie Agencji Reklamowej X5 4 osoby z naszej agencji pracowały podczas spotkania DISNEY DAY 2013, odbywającego się w Multikinie w Złotych Tarasach. Nasz personel odpowiedzialny był za przygotowanie i obsługę recepcji, wydawanie materiałów informacyjnych oraz prezentów przewidzianych dla gości.

Spotkanie Partnerów MOYA - Jachranka 2013

Na zlecenie Hotelu Warszawianka 4 hostessy z agencji Professional Event obsługiwały wieczorny event organizowany dla firmy MOYA. Nasze hostessy witały gości, wręczały nagrody na scenie oraz pomagały w sprawnym przebiegu przygotowanych na ten wieczór atrakcji. Do głównych zadań hostess należała również koordynacja pracy kasyna i podsumowanie wyników przeprowadzonych w nim rozgrywek.

XVIII edycja Międzynarodowy Kongres Kadry& Expo

3 hostessy z naszej agencji reprezentowały firmę INSPEO Sp. z o.o. podczas XVIII edycji Międzynarodowego Kongresu Kadry& Expo, który odbył się w Hotelu Marriott w Warszawie. Nasz prersonel aktywnie promował firmę Inspeo oraz jej usługi i rozwiązania dla HR. Hostessy były także odpowiedzialne za przeprowadzenie ankiet i zebranie opinii uczestników Kongresu.

Premiera filmu Disneya Violetta - Kino Femina

Na zlecenie Agencji Reklamowej X5 7 hostess z agencji Professional Event obsługiwało premierę filmu Disneya Violetta w  Kinie Femina. Hostessy pomagały oranizatorowi wydarzenia w przygotowaniu i rozdaniu materiałów informacyjnych oraz prezentów dla gości. Nasz personel dbał o komfort zaproszonych osób, pomagał w prowadzeniu konkursów oraz realizacji atrakcji przewidzianych na ten wieczór.

Targi, konferencje, promocje

We wrześniu i pażdzierniku nasze hostessy pracowały na targach i konferencjach. Pażdziernik to także kolejny miesiąc, kiedy wspieraliśmy Medicover oraz Invimed w ich strategii rozwoju. Reprezentowaliśmy te firmy oraz aktywnie promowaliśmy ich nowe obiekty i produkty.

Turniej Golfa AVIVY - Sobienie Królewskie

Hostessy z naszej agencji obsługiwały Turniej Golfa AVIVY w Sobienie Królewskie. Nasz personel odpowiedzialny był za organizacje i obsługę recepcji, wydawanie materiałów przeznaczonych dla gości eventu. Podaczas rozgrywek na polu golfowym hostessy dbały o komfort osób biorących udział w turnieju oraz o sprawny przebieg wydarzenia. W części wieczornej eventu hostessy pomogały organizatorowi zająć się gośćmi oraz wręczały na scenie nagrody zwycięzcom turnieju.

Jubileuszowa Parada Porsche 911 w Warszawie

Na zlecenie CHERRYBESTGROUP Sp. z o.o. 2 hostessy z agencji Professional Event pracowały podczas Jubileuszowej Parady Porsche 911. Nasze hostessy pomagały organizatorom wydarzenia w opiece nad gośćmi oraz sprawnym przebiegu eventu i atrakcji z nim związanych.

Konferencje British American Tobacco Polska

Na zlecenie Studia Pozytywnej Kreacji POZYTYWKA nasza agencja obsługiwała odbywające się równocześnie 4 konferencje British American Tobacco Polska. 7 naszych hostess oraz koordynator całego przedsięwzięcia wspierało organizatorów konferencji w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Nasz personel odpowiedzialny był za rejestrację gości, wydawanie materiałów informacyjnych, pomoc podczas części oficjalnej konferencji, organizację transportu dla zaproszonych gości.

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej 2013 Stare Jabłonki

Hostessy z agencji Professional Event, na zlecenie ADITI Communication,  przez 4 dni wspierały akcję promocyjną firmy Trecom Sp. z o.o., organizowaną podczas  Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach. Hostessy dystrybuowały materiały informacyjne, aktywnie promowały usługi firmy Trecom oraz informowały o wdrażanych przez nią rozwiązaniach tele - informatycznych.

Sala Kongresowa - Show Nowy Wiek – przedstawienie Anastazji Wołoczkowej

4 piękne hostessy z agencji Professional Event uświetniły w Sali Kongresowej przedstawienie Anastazji Wołoczkowej oraz bankiet po jego zakończeniu. Hostessy opiekowały się zaproszonymi gośćmi, wśród których znaczne grono stanowiły osoby znane ze świata biznesu, sztuki i polityki.

Premiera musicalu Chopin musi umrzeć.

12 kwietnia 2013 r. hostessy z agencji Professional Event reprezentowały firmę Philipiak podczas premiery musicalu Chopin musi umrzeć.

Kongres MTU 2013 - Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA

Hostessy z agencji Professional Event w całej Polsce obsługiwały organizowany co roku Kongres MTU. Podczas spotkań m.in. w Wolbórzu, Luboniu, Łysomicach, Mszczonowie, Ciechocinku, zajmowały się gośćmi oraz pomagały w trakacie części oficjalnej kongresu.

Akcja promocyjno - informacyjna - Invimed i Medicover

Agencja Professional Event już 8 miesiąc obsługuje Invimed oraz Medicover podczas działań związanych z promocją tych firm i ich usług. Hostessy w tym czasie skutecznie realizowały założenia i cele akcji informacyjnej, co przełożyło się na pozytywne wyniki sprzedażowe Klienta. W nadchodzącym czasie będziemy kontynuować współpracę i wspierać Klienta w jego strategii rozwoju.

Konferencja Plusa w Jahrance

4 hostessy z Agencji Professional Event obługiwały konferencje Plusa. Dzięki naszemu koordynatorowi oraz sprawnej organizacji pracy udało się przeprowadzić rejestrację licznie przybyłych gości. Hostessy odpowiedzialne były także za wydawanie materiałów firmowych oraz informowanie uczestników spotkania o jego przebiegu.

Akcja promocyjna - Komputronik

Hostessy i promotorzy z naszej agencji przez 3 dni promowali nowo otwarty salon sieci Komputronik w Centrum Jupiter.

Forum Wyzwania IT 2013

2 hostessy z agencji Professional Event w dn. 24 kwietnia obsługiwały stoisko firmy IT Serwis na Stadionie Narodowym podczas Forum Wyzwania IT 2013.

Targi branżowe ExpoLab 2013

Hostessa z agencji Professional Event w dniach 10-13 kwietnia obsługiwała stoisko firmy HACH LANGE podczas Targów branżowych ExpoLab 2013.

6-7 marca 2013 Targi GasShow 2013 EXPO XXI

4 hostessy z agencji Professional Event obsługiwały stoisko firmy LPG TECH Sp. z o.o.. Hostessy skutecznie promowały firmę, zapraszały Klientów na stoisko oraz do udziału w organizowanym konkursie.

Agencja zaprojektowała i wykonała stroje dla hostess.

Targi Światło marzec 2013

6 hostess z naszej agencji pracowało w dn. 11-13 marca podczas Targów Światło 2013. Hostessy obsługiwały stoisko firmy Zext Sp. z o.o. - dystrybuowały gazetę oraz materiały promocyjne, zapraszały Klientów na stoisko, pomagały w organizacji spotkań.

Targi Światło marzec 2013 - EXPO XXI

Nasza hostessa podczas Targów Światło 2013 obsługiwała stoisko firmy Grupa Topex Sp. z o.o. Podczas targów dystrybuowała materiały promocyjno - informacyjne, zapraszała Kilentów na stoisko, pomagała w organizacji spotkań.

Targi marzec 2013 - Hotel Gromada FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA

Nasza hostessa obsługiwała w dniach 5-6 marca stoisko firmy PRO SERVICE Sp z o.o. Agencja przygotowała szarfę dla hostessy oraz udostępniła strój dla niej.

Ambasada Austrii - Degustacja win austriackich - Marriott marzec 2013

Nasze hostessy ponownie obsługiwały Ambasadę Austrii. Tym razem pomagały w organizacji eventu oraz obsługiwały recepcję. Dzięki profesjonalizmowi i biegłej znajomości języków obcych udało się sprawnie zrealizować postawione przed nimi zadania.

Acer

Sobienie Królewskie - event firmy Acer.

Fashion TV

Podczas Fashion TV VIP Party pracowało 7 hostess z Agencji Professional Event.

Fashion TV

Nasze hostessy pracowały podczas gali FASHION LOVES FOOTBALL organizowanej w Operze Narodowej przez Fashion TV.

Fashion TV

Trzy hostessy z Agencji Professional Event obsługiwały konferencję prasową zorganizowaną przez Fashion TV.

Fashion TV

16 hostess z Agencji Professional Event towarzyszyło podczas treningu i meczu gwiazdom piłki nożnej, celebrytom oraz podopiecznym Fundacji DIAMBARS i STOWARZYSZENIA NADZIEJA NA EURO.

Gala PZM Towarzystwa Ubezpieczeń

Nasze hostessy pracowały na zlecenie Andromeda Art. Gala PZM Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

Konferencja branżowa.

Konferencja branżowa, Okęcie.

Ogólnopolski Turniej Krótkiej Gry SHORT - SAMSUNG Seria 9

Nasze hostessy obsługiwały Ogólnopolski Turniej Krótkiej Gry SHORT 2011 - SAMSUNG Seria 9. W trakcie turnieju hostessy asystowały podczas rozgrywanych 7 konkurencji na putting greenie i na chiping greenie pola.

13. Piknik Olimpijski

Podczas 13. Pikniku Olimpijskiego 10 hostess z Agencji Professional Event obsługiwało strefę firmy Acer.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2012

3 hostessy z agencji Professional Event obsługiwały stoisko firmy Stalgast podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2012. Hostessy promowały firmę i jej produkty, rozdawały materiały informacyjne oraz zapraszały gości na stoisko firmowe.

Targi ŚWIATŁO 2012

Dwie hostessy podczas Targów ŚWIATŁO 2012 obsługiwały stoisko firmy MICROS, dystrybuowały materiały firmowe i skutecznie promowały jej produkty.

Targi AUTOMATICON 2012

Dwie hostessy z Agencji Professional Event podczas Targów AUTOMATICON 2012 obsługiwały ponownie stoisko firmy MICROS, dystrybuowały materiały informacyjne i promowały produkty tej firmy.

Nasza modelka wzieła udział w pokazie fryzjerskim Macadamia Natural Oil. 

Konferencja FoodCare

Dwie hostessy z Agencji Professional Event obsługiwały konferencje prasową firmy FoodCare Sp. z o.o., związaną z rozpoczęciem kampanii promocyjnej napoju energetycznego Black, którego twarzą został Mike Tyson.

Event Weltbild Polska

Nasze dwie hostessy obsługiwały coroczne spotkanie gromadzące osoby związane ze światem książki, organizowane w tym roku przez  Weltbild Polska Sp. z o.o..

XIX Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2012

Hostessa z naszej agencji podczas XIX Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2012 obsługiwała stoisko firmy Constans M.

Akcja promocyjna kanału telewizyjnego Polsat JimJam

Akcja promocyjna kanału telewizyjnego Polsat JimJam

Akcja promocyjna Warsaw Residence

8 naszych hostess skutecznie promowało przez dwa dni inwestycje Warsaw Residence.

Akcja promocyjna oraz piknik Rossmanna

Cztery nasze hostessy brały udział w akcji ulotkowej poprzedzającej piknik Rossmanna w Łodzi, a także pracowały w trakcie tego wydarzenia.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską